stat4u
Korsze. Po emisji reportażu otrzymaliśmy wezwanie przedsądowe. - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią
Wizyt:
Dzisiaj: 57Wszystkich: 1224792
 • skup aut jaworzno
 • Korzystając z oferty przygotowanej przez skup aut Jaworzno, można uniknąć komplikacji związanych z transportem pojazdów oraz innymi kwestiami. To bardzo opłacalne.

  s-car.pl

  Korsze. Po emisji reportażu otrzymaliśmy wezwanie przedsądowe.

  Aktualności » Korsze. Po emisji reportażu otrzymaliśmy wezwanie przedsądowe.

  Data:05.12.2013(ost. aktualizacja 05.12.2013 20:13)

  Jak już  informowaliśmy, ruszyła Telewizja Mazurska.
  Telewizja, którą współtworzę, a której,  jak informuje w słowie wstępnym na stronie oficjalnej Ewa Szyszkowska-Papis - redaktor naczelna, misją jest być z Widzem i dla Widza. Założeniem programowym Telewizji Mazurskiej jest między innymi podejmowanie spraw społeczeństwa. Zazwyczaj są to tematy trudne, kontrowersyjne, które z różnych przyczyn nie mogą znaleźć prostego rozwiązania. Taką sprawą jest materiał opublikowany na stronie Telewizji Mazurskiej pt” Ołowiany problem”. Ukazujemy w nim działalność zakładu, która zdaniem mieszkańców, wpływa negatywnie na ich zdrowie.  Do tych mieszkańców również i my należymy, dlatego sprawą będziemy zajmować się nadal.
  Tuż po emisji otrzymaliśmy wezwanie przedsądowe dotyczące rzekomego naruszenia dóbr osobistych w związku z zamieszczonym materiałem i żądanie między innymi zdjęcia materiału. Spodziewaliśmy się reakcji po emisji, ale nie spodziewaliśmy się akurat z tej strony, co było dla nas ogromnym zaskoczeniem. 

  Oświadczamy, że z szacunku dla Widzów będziemy ignorować wszelkie tego typu działania, nie poddamy się żadnym naciskom i dalej będziemy realizować naszą misję, którą jest przekazywanie informacji. Uważamy, że przedstawiony materiał jest rzetelny i zgodny z literą prawa.

  Liczymy też na to, że strona, która reprezentowana jest przez kancelarię prawną, wykaże sie odwagą cywilną i zamieści na naszej stronie treść wezwania, bowiem zastrzeżona została możliwość jego publikacji.
   

  Tomasz Dudziak

  redaktor naczelny